Genel Bilgiler RN Lisansı Süreci Video

ÖHDER Yurt Dışında Hemşirelik Webinarı

10 Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

  • İngilizce’yi nasıl öğrendiniz yada anadiliniz miydi? biz nasıl halledebiliriz bu konuda ne yapabiliriz yardımcı olursanız çok sevinirim

  • Programı izlemek için günler öncesinden hatırlatma kurdum. Türkiyede hemşire olmak artık çok yoruyor. O kadar çok sorunumuz var ki anlatmaktan yorulduk. 3 çaremiz var ya meslek değiştirmek ya yurt dışında hemşire olmak. Yada öğretim görevlisi olarak mutlu olamadığımız mesleği hemşirelere öğreteceğiz. 1 tane mutlu hemşire olmaz mı koskoca Türkiyede yok.

    • Hemşirelik mesleğinin Türkiye’de hak ettiği yerde olmaması üzücü. Ben tam da bu yüzden Türk hemşirelerin yurt dışında çalışmasını teşvik etmeye çalışıyorum. Gelişmiş ülkelerdeki Türk hemşireler Türkiye’deki hemşirelik algısını da değiştirmeye katkıda bulunacaktır.

    • Merhaba.Ben dahiliyeden yukseklisans yapmış ama mesleki deneyimi 4 ay olan bir hemsireyim aslnda şuan 8 yıldır öğretmenlik yapıyorum iş bulma konusunda tecrübesiz olmam beni nasıl etkiler kabul alma şansım cokmu düşük sizce

  • webinarı bizzat dinlemiştim ve beni çok etkiledi. gerçekten çok teşekkür ederim. daha önce Amerika aklımda yoktu sağlık alanında eksik olduklarını düşünürdüm hep fakat orada bir çalışan olma fikri özellikle bloğunuzu inceledikten sonra aklıma yattı. webinar için tekrar teşekkürler. henüz 1. sınıftayım 5 yıl sonra okulumu bitirip biraz tecrübe edinip amerikaya gitmeyi düşünüyorum. umarım fikrilerimde etkisi olan sizi de görebilirim. tekrar teşekkürler iyi çalışmalar dilerim.