Radyo/Podcast

Yeni Yayın: Bir Çalışma Günü, Görevler, İzinler

13 Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

 • Abi süreç ile ilgili,tek video şeklinde bir daha video atma şansın varsa süper olur.Ve Aesthetic Registered Nurse ünvanı için geldikten sonra neler yapılması gerekiyor? Kurs vs mi almamız gerekli?

  • CRNA olmak istiyorsun sanırım. Kısaca şöyle söyleyeyim, ABD’de birkaç yıl RN olarak çalışmadan olmaz. O sırada zaten neler yapman gerektiğini öğrenirsin. Yüksek lisans seviyesinde CRNA programından mezun olmalısın.

   • Çok teşekkür ederim abi bilgilendirdiğin için.Senle yüzyüze gelmek için gerçekten sabırsızlanıyorum.Hayırlısıyla bu sene mezun oluyorum sonrasına bakacağız ama süreç ile ilgili tek part şeklinde video atarsan çok daha rahat olur,ilgin için teşekkürler.

 • Bize Fener olup yol gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim abi . Benim size biraz farklı bir sorum var. Ben Hemşirelik son sınıf öğrencisiyim. Aslında 2 yıl burada çalışıp dediğiniz gibi oraya gelmek istiyordum fakat ailem bu 2 yıldan sonra beni göndermez, özel sebeplerden dolayı bende onları kıramam fakat Amerika’ya gelip yüksek lisans yapıp orda kalmak bana daha mantıklı geliyor. Maddi durumum da pek iyi değil orada burslarla durumu idare edebilir miyim ? Geçimimi sağlayabilir miyim ? Yüksek lisansı bitirdikten sonra orada çalışmam daha kolay olmaz mı ? Bu duruma yönelik güzel bir bilgilendirme yapar mısınız acaba ? Çok teşekkür ederim

  • Ücretli iznini kullanarak izin aldığında tabii ki maaş almaya devam ediyorsun. Ama çoğu kurumda bir ay izin almaya izin vermezler. Benim çalıştığım kurumda üç hafta izin alabilmek için hemşirelik kurul kararı gerekiyor.

   • Çok teşekkür ederim abi bilgilendirdigin için. Kenan abi birde haftalık 36-40 saat çalışma süresi var ya eğer istersek o saatin üzerine çıkabiliyor muyuz daha fazla ücret almak için?