Genel Bilgiler RN Lisansı Süreci

ÖHDER Yurt Dışında Hemşirelik Webinarı

8 Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

 • İngilizce’yi nasıl öğrendiniz yada anadiliniz miydi? biz nasıl halledebiliriz bu konuda ne yapabiliriz yardımcı olursanız çok sevinirim

   • Suan ingilteredyim, kayitli hemsire olmak icin cabaliyorum. Dil sinavina calisiyorum suan. Bundan sonra cbt ve osce var. ikisi 3 ay aliyor diye biliyorum.

   • İngiltere süreci ile ilgili Türkçe paylaşım yapan arkadaşlara ihtiyaç var. Süreci tamamladıktan sonra yol gösterici olman çok iyi olur.

 • Programı izlemek için günler öncesinden hatırlatma kurdum. Türkiyede hemşire olmak artık çok yoruyor. O kadar çok sorunumuz var ki anlatmaktan yorulduk. 3 çaremiz var ya meslek değiştirmek ya yurt dışında hemşire olmak. Yada öğretim görevlisi olarak mutlu olamadığımız mesleği hemşirelere öğreteceğiz. 1 tane mutlu hemşire olmaz mı koskoca Türkiyede yok.

  • Hemşirelik mesleğinin Türkiye’de hak ettiği yerde olmaması üzücü. Ben tam da bu yüzden Türk hemşirelerin yurt dışında çalışmasını teşvik etmeye çalışıyorum. Gelişmiş ülkelerdeki Türk hemşireler Türkiye’deki hemşirelik algısını da değiştirmeye katkıda bulunacaktır.

 • webinarı bizzat dinlemiştim ve beni çok etkiledi. gerçekten çok teşekkür ederim. daha önce Amerika aklımda yoktu sağlık alanında eksik olduklarını düşünürdüm hep fakat orada bir çalışan olma fikri özellikle bloğunuzu inceledikten sonra aklıma yattı. webinar için tekrar teşekkürler. henüz 1. sınıftayım 5 yıl sonra okulumu bitirip biraz tecrübe edinip amerikaya gitmeyi düşünüyorum. umarım fikrilerimde etkisi olan sizi de görebilirim. tekrar teşekkürler iyi çalışmalar dilerim.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bloga e-posta ile abone ol

E-posta ile bildirim almak için adresinizi girin.

Diğer 295 aboneye katılın

Son Yorumlar